ריצוף גרניט פורצלן

למידע נוסף+

ריצוף גרניט פורצלן הוא ריצוף קרמיקה לכל דבר ועניין, אלא שהוא מבוסס על אריחים עשויים חרסינה שהם אריחים עמידים וחזקים יותר מאריחי קרמיקה רגילים. אריחי גרניט פורצלן משמשים לריצוף ולחיפוי קירות, ומאפשרים מגוון רחב של עיצובים, שכן תהליך הייצור שלהם הוא תהליך ייצור סינטטי המאפשר לשלב צבעים ומרקמים על פי בחירה. בהתאם לכך, משמשים אריחים אלה כתחליף מצויין לאפשרויות ריצוף אחרות יקרות יותר, כשתמיד קיימת האפשרות ליצור את העיצוב הנדרש, לרבות עיצוב שיש, פרקט וכדומה.

 

עמידות גבוהה לאורך זמן

 

ריצוף גרניט פורצלן נחשב לריצוף חזק ועמיד מאוד, אך עדיין ישנם פערי איכות בין האריחים השונים, פערים התלויים בהרכב החומרים מהם עשוי האריח, מעובי האריח ומתהליך השריפה שהוא עובר במהלך הייצור. ישנם אריחים למשל, העוברים תהליך של זיגוג קרי, ציפוי בשכבת זכוכית דקיקה המעניקה לאריח הגנה מצויינת מפני שריטות ושחיקה לאורך זמן, ומעניקה לו ברק יוצא דופן.

 

מגוון רחב של אפשרויות – הסתייעו באיש מקצוע

 

כאמור, תהליך הייצור של אריחי ריצוף גרניט פורצלן, מאפשר לשלב באריחים מגוון רחב של צבעים וחומרים על מנת ליצור שילובי צבעים, דוגמאות עיצוב שונות בסגנונות עיצוב שונים, ולכן כדאי מאוד להסתייע באיש מקצוע המתמחה בתחום ריצוף וחיפוי קרמיקה, איש מקצוע שיחשוף אתכם בפני כל האפשרויות העומדות בפניכם, ויסייע לכם לבצע את הבחירות המתאימות לכם ביותר בהתאם לעיצוב הכולל בבית.

 

ראה עוד: אריחים מעוטרים לאמבטיה