ריצוף אמבטיה

למידע נוסף+

ריצוף אמבטיה הוא לא עניין מורכב מדי, ולמעשה קל יותר לקבל החלטה לגבי הריצוף בחדר האמבטיה, יותר מכל חדר אחר פשוט מכיוון שמדובר בחדר בעל תכונות מאוד ייחודיות כמו לחות גבוהה, נוכחות של אדים וכדומה, מה שמפחית מאוד את רמת האטרקטיביות של ריצוף פרקט למשל, או ריצוף עץ מכל סוג אחר. האפשרויות המרכזיות הזמינות הן כמובן ריצוף שיש או ריצוף קרמיקה, ובהיבט זה תוכלו לבחור בכל עיצוב ובכל סגנון, אם כי הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים לזכור הוא שחדר האמבטיה צריך להיות לא רק "לא מלוכלך", אלא להיות נקי.

 

חדר אמבטיה נקי וטהור, ושאפשר גם לראות את זה

 

המשמעות של הדברים היא שכל מרכיב עיצוב בחדר האמבטיה, ובכלל זה גם ריצוף אמבטיה, צריך להיות בצבעים בהירים המאפשרים לראות האם המשטח הוא אכן נקי וטהור, או שהוא רק לא מלוכלך. קרמיקה כהה למשל אינה מאפשרת ליהנות מתחושה של ניקיון אמיתי, שכן הגוונים הכהים יכולים להסוות לא מעט לכלוך, שגם אם אינו נראה בעין, עדיין יכול להיות נוכח.

 

כדאי להסתייע באיש מקצוע לפני בחירת ריצוף אמבטיה יוקרתי

 

ריצוף אמבטיה היא פעולה שצריכה להיות כמובן משולבת בתהליך עיצוב ושיפוץ כולל של חדר האמבטיה, ובמסגרת תהליך זה כדאי לערב איש מקצוע שיחשוף אתכם בפני כל האפשרויות העומדות בפניכם, ויסייע לכם לעשות את הבחירות הנכונות ביותר עבורכם ועבור חדר האמבטיה שלכם.

 

ראה עוד: קרמיקה למקלחת | קרמיקה דמוי אבן