קרמיקה לרצפה

למידע נוסף+

ריצוף קרמיקה הפך בעשורים האחרונים לשיטת הריצוף השכיחה והפופולארית ביותר בעולם עיצוב הפנים, ויש לכך סיבה טובה. הקרמיקה היא למעשה אבן סינטטית המיוצרת מתרכובת של חומרים שונים, מה שמאפשר ליצור מגוון רחב של עיצובים במגוון רחב של מידות, תצורות ומרקמים. בבחירת קרמיקה לרצפה תוכלו להגדיר בדיוק את הגוון או שילובי הגוונים של אריחי הקרמיקה, להגדיר את המידות של כל אריח, כשבאפשרותכם לבחור בין מספר מידות סטנדרטיות וכן לבצע הזמנה של אריחים במידות בהזמנה אישית.

 

מגוון רחב מאוד של אפשרויות להתאמת קרמיקה לרצפה

 

על אף שגם בתחום של קרמיקה לרצפה התפתח מעין סטנדרט או עיצוב פופולארי ושכיח יותר לעומת כלל האפשרויות הזמינות, תחום זה מציע לכם עוד מגוון עצום של אפשרויות ואם אתם רוצים לשלב קרמיקה ייחודית בביתכם, כדאי מאוד לבחון מה הן האפשרויות העומדות בפניכם בכל ההיבטים האפשריים לרבות גוונים, שילובי צבעיים, מרקמים, תצורות של אריחים, עובי אריחים וכדומה.

 

אפשרויות עיצוב המדמות סוגי ריצוף אלטרנטיביים כיום, תוכלו למצוא גם קרמיקה לרצפה המגיעה בתצורות דמויות פרקט, דמויות אבן, דמויות שיש וכדומה, וליצור את אווירת העיצוב המועדפת עליכם כשאתם בטוחים שחומר הגלם בו אתם עושים שימוש הוא חומר גלם עמיד וחזק, שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות בביתכם, ועדיין יוכל לספק לכם את העיצוב של פרקט עץ אותנטי, של אבן ירושלמית, של אבן שביל וכל עיצוב אחר שתרצו לשלב בביתכם.

 

ראה עוד: חיפוי קרמיקה | ריצוף לבית