קרמיקה למקלחת

למידע נוסף+

בבחירת קרמיקה למקלחת, עליכם לקחת בחשבון קרמיקה לריצוף חדר המקלחת, וכן קרמיקה לחיפוי הקירות, ועל אף שבמרבית המקרים יהיו אלה סוגים שונים של אריחים, שני הסוגים עדיין צריכים להתכתב זה עם זה מבחינה עיצובית, ומבחינת העקרונות המקצועיים המאפיינים ריצוף וחיפוי בחדר המקלחת. באופן עקרוני, עיצוב הקרמיקה המתאים ביותר לחדרי מקלחת הוא עיצוב בהיר המבוסס על גווני לבן ואפור בהיר, אם כי ניתן להתרחב גם לכיוון של קרם, שמנת, בז' בהיר וכדומה.

 

עיצוב בגוונים בהירים או כהים בהתאם לתחושת הניקיון הדרושה לכם

 

ישנה כמובן האפשרות לבחור בריצוף וחיפוי קרמיקה למקלחת בגוונים כהים, מה שמעניק לחדר מראה יותר חדשני, ואולי אפילו יוקרתי, אם כי חשוב לזכור שגוונים כהים לעולם אינם נראים נקיים, והמקסימום שאפשר לחוש בסביבתם הוא שהמקום אינו מלוכלך. יחד עם זאת, עיצובים בגוונים כהים יכולים מאוד להתאים לסגנונות עיצוב מסויימים, וייתכן שאווירה כהה היא בדיוק מה שאתם מחפשים, ועולם הקרמיקה יודע להציע לכם כל סגנון עיצוב, כל דוגמא וכל עיצוב שתבחרו.

 

עבודת התקנה מורכבת ומקצועית

 

מאחר וחדר המקלחת הוא חדר עשיר בתשתיות הן חשמל והן מים, עבודת התקנת קרמיקה למקלחת יכולה להיות מעט יותר מורכב מיתר חדרי הבית, ולכן מומלץ לבצע את עבודת ההתקנה באמצעות איש מקצוע מומחה המכיר את עולם הקרמיקה, ומתמחה בעבודות שיפוץ של חדרי אמבטיה ומקלחת.

 

ראה עוד: קרמיקה דמוי פרקט | קרמיקה במבצע