קרמיקה לאמבטיה

למידע נוסף+

אם אתם מעבירים את חדר האמבטיה שלכם תהליך שיפוץ יסודי ומחפשים קרמיקה לאמבטיה, כדאי שתחשבו על מספר פרמטרים שיכולים להשפיע מאוד מחוויית האמבטיה שלכם בהמשך. באופן עקרוני, ובכפוף לכך שאתם מבצעים תהליך בחירה מקצועי של סגנון העיצוב ודוגמאות העיצוב המתאימות לכם לחדר האמבטיה, חשוב להבחין בין קרמיקה כהה ובין קרמיקה בהירה, כשכל גוון כזה לא רק שמעניק אווירה שונה בחדר האמבטיה, אלא גם משפיע על חוויית הניקיון בו.

 

גוונים כהים וגוונים בהירים בעיצוב קרמיקה לאמבטיה

 

קרמיקה לאמבטיה בגוונים כהים יכולה להעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה מאוד מודרני ואפילו יוקרתי, מראה מיוחד באווירה אינטימית, אך במקביל גם פוגעת בתחושת הניקיון בחדר האמבטיה, שכן אי אפשר לזהות שהאמבטיה באמת נקיה. לעומת זאת, קרמיקה בגוונים בהירים כמו לבן, אפור בהיר, קרם, שמנת או בז' בהיר, יכולה ליצור תחושה אמיתית ואותנטית של ניקיון, כשאפשר לראות באופן ברור את רמת הניקיון של כל משטחי הקרמיקה בחדר.

 

תהליך עיצוב מקצועי בסיוע מעצב פנים

 

כמו כן, שימוש בגוונים בהירים של קרמיקה לאמבטיה יכול עדיין להפיק עבורכם עיצובים מרהיבים ביופיים, והכל תלוי במידת ההשקעה והמאמץ שלכם בעיצוב מקצועי של חדר האמבטיה, במחשבה מקדימה על כל האלמנטים העיצוביים, התאורה וכל מכלול העיצוב, תהליך שאותו כדאי לעבור עם איש מקצוע המתמחה בעיצוב פנים בכלל, ובעיצוב חדרי אמבטיה בפרט.