קרמיקה דמוי פרקט

למידע נוסף+

מגוון אפשריות של ריצוף דמוי פרקט הוא גדול מאוד, ובהחלט יכול להיווצר מצב בו יש לכם העדפות מעורבות, כשאחת הדוגמאות הקלאסיות לכך היא הרצון ליצור מראה של פרקט אותנטי, אך תוך שימוש באריחי קרמיקה חזקים ועמידים. פרקט עץ הוא אמנם הפתרון האותנטי ביותר ליצירת מראה פרקט, אך גם מציג רמת עמידות נמוכה יחסית לפתרונות אבן וקרמיקה. קרמיקה דמוי פרקט הוא הפתרון שמאפשר לכם ליצור מראה פרקט, תוך שימוש באריחי קרמיקה.

 

יוצרים מראה של פרקט אותנטי באמצעות אריחי קרמיקה

 

באמצעות פתרונות קרמיקה דמוי פרקט תוכלו ליצור כל דוגמת עיצוב שתבחרו בה, לרבות עיצוב פרקט אורן או אלון עם מראה אותנטי של עיני עץ וסיבי עץ, עיצוב פרקט טיק יוקרתי בגוונים כהים, שילובי דוגמאות כמו פישבון ועיצובים מובילים נוספים בעולם הפרקטים, כשהכל עשוי מאריחי קרמיקה במידות המתאימות לכם, בין שאתם בוחרים באריחים המדמים את רצועות הפרקט, ובין שאתם בוחרים באריחים רגילים של ריצוף דמוי פרקט, שלאחר חיבורם זה לזה יוצרים משטח דמוי פרקט שלם.

 

עבודה מקצועית בבחירה ובהתקנה, על ידי איש מקצוע מתאים

 

עבודת קרמיקה דמוי פרקט חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שיודעים ליצור את המראה האחיד וההומוגני של פרקט מבלי שחיבורי האריחים יפריעו למרקם האחיד. כמו כן, איש מקצוע מתאים יוכל לסייע לכם בהתאמת עיצוב אריחי הקרמיקה לעיצוב הכללי של הבית, ולמראה הפרקט המועדף עליכם.