חיפוי קרמיקה למטבח

למידע נוסף+

חיפוי קרמיקה למטבח הוא ביטוי המתייחס בעיקר לחיפוי של שטח הקיר בין משטח העבודה (השיש) ובין ארונות המטבח העליונים. אזור זה הוא אזור הסופג לכלוך רב בגלל אדי הבישול, עבודות המטבח השונות, וכן חשוף יותר לרמת לחות גבוהה מהכיור, ממשטח השיש עצמו, מאדי הבישול וכדומה. החיפוי הפופולארי ביותר לקירות המטבח הוא חיפוי קרמיקה, אותו ניתן לבחור במגוון רחב של עיצובים, מרקמים ושילובי צבעים, ויחד עם זאת, ישנם גם סוגי חיפוי נוספים שכדאי לבחון לפני שמקבלים החלטה.

 

חיפוי זכוכית למטבח – אפשרות שבהחלט כדאי לשקול

 

חיפוי קרמיקה למטבח שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות הוא חיפוי זכוכית המבוסס על לוח זכוכית אחד גדול, או שני לוחות המורכבים זה לצד זה, ובו ניתן לשלב כל דוגמא וכל עיצוב על ידי מדבקות ייעודיות, הדפסת משי או חריטה על גבי הזכוכית. זכוכית זו מצופה בשכבת מגון פולימרית המעניקה לזכוכית חוזק מבני רב, ומונעת שבירה שלה בצורה מסוכנת.

 

 חיפוי קרמיקה למטבח – פתרון החיפוי הפופולארי והמגוון ביותר

 

אחרי שאמרנו את זה, עולם הקרמיקה הוא עדיין עולם שמציע את מגוון האפשרויות הרחב ביותר בתחום של חיפוי קרמיקה למטבח, ובהיבט זה תוכלו לבחור אריחים במידות שונות, אריחים בתצורות שונות, אריחים מעוטרים, שילובי גוונים על פי סגנון העיצוב המועדף עליכם ועוד מגוון רחב של אפשרויות העומדות בפניכם, ואליהן תוכלו להיחשף באמצעות איש המקצוע המתאים.

 

ראה עוד: קרמיקה לאמבטיה | אריחי קרמיקה למטבח