חיפוי קירות לבית

למידע נוסף+

חיפוי קירות לבית הוא מונח גג הכולל בתוכו שורה של אפשרויות לרבות חיפוי קירות בחדר האמבטיה, חיפוי בחדר השירותים, חיפוי לקירות המטבח ואפילו חיפוי בחדר הסלון וחדרי השינה. חיפוי הקירות בחדרי האמבטיה והמטבח הוא חיפוי בעל ערך פונקציונלי חשוב, וזאת מבלי לפגוע בחשיבות ההיבט העיצובי. חיפוי בחדרי בית אחרים כמו סלון, חדר שינה, חדר ילדים וכדומה הוא למעשה חיפוי שנועד למטרות עיצוביות בלבד, ובהתאם לכך יכול להוסיף רובד חשוב ודומיננטי מאוד לעיצוב הכולל.

 

חיפוי באמצעות מגוון חומרי גלם

 

חיפוי קירות לבית יכול להתבצע באמצעות מגוון חומרי גלם לרבות קרמיקה, שיש, עץ, פולימר מוקשח, זכוכית, אבן ואף אלומיניום. בחירת חומר הגלם צריכה להתבסס על שיקולים של אסתטיקה, תרומה עיצובית של החיפוי לעיצוב הכולל, וכן קלות ניקיון של החיפוי ועמידות שלו בתנאים בתוך החדר בו הוא מותקן. מגוון העיצובים שתוכלו לשלב באמצעות חיפוי לקירות הוא למעשה אין סופי, כשיש באפשרותכם לשלב כל דוגמא גרפית, דוגמא עיצובית, שילובי גוונים ומרקמים בהתאם לחומר הגלם שאותו תבחרו.

 

פריט עיצוב משמעותי – מומלץ להסתייע באיש מקצוע

 

באופן עקרוני, חיפוי קירות לבית הוא פריט עיצוב משמעותי, בעל שטח פנים גדול ובעל השפעה דרמטית על העיצוב הכולל, ועל כן כל בחירה שאתם עושים בהיבט זה, חשוב שתתבצע בליווי איש המקצוע המתאים, בדרך כלל מעצב פנים או אדריכל.

 

קרא עוד: רצף קרמיקה | ריצוף גרניט פורצלן