אריחי קרמיקה למטבח ולאמבטיה

למידע נוסף+

אריחי קרמיקה לאמבטיה או למטבח היא קטגוריה שלמה בתוך עולם הקרמיקה, אם כי אפשר למצוא אותה גם בעולמות שונים כמו שיש, אבן, חומרים פולימריים ועוד. עיטור האריחים יכול להתבצע באמצעות שילוב חומרי גלם שונים המשמשים לעיטור האריח הבודד, והם יכולים לבוא לידי ביטוי במידות האריח, בשילובי אריחים למטבח בתצורות ובדוגמאות שונות וכדומה. כך למשל, ניתן ליצור פסיפס של אריחים זעירים בגוונים שונים או גוונים תואמים, ליצירת עיטור יוצא דופן המתאים במיוחד לחדרי אמבטיה, אך לא רק.

 

עיצוב מאוד ייחודי שיש לבחון בצורה מקצועית

 

שילוב אריחי קרמיקה למטבח בעיצוב הבית יכול לתרום מאוד לעיצוב הכולל, אך באותה מידה הוא יכול גם להתברר כאסון עיצובי, ולכן בכל הקשור לנושא זה, חשוב לבצע את הדברים בליווי יועץ מקצועי שיחשוף אתכם בפני כל האפשרויות העומדות בפניכם, יתווה בפניכם את הקווים המנחים והקווים האדומים בשילוב דוגמאות העיצוב האפשריות. יש לקחת בחשבון שמדובר בסגנון עיצוב מאוד ייחודי, וישנם מקרים רבים שעצם השימוש בסוג אריחים אלה כלל אינו מתאים.

 

בדקו את כל האפשרויות לפני בחירת אריחים לאמבטיה

 

כאמור, במידה ואתם אכן רוצים לשלב אריחי קרמיקה מעוטרים בעיצוב הבית, כדאי לשקול את האפשרות בעיקר לחדר האמבטיה, לבחון קטלוגים וגלריות עם תמונות שיעניקו לכם תמונה רחבה יותר לגבי האופן בו משתלבים אריחים לאמבטיה אלה בעיצוב הכולל, ובשלב המתאים לערב גם איש מקצוע שיוודא שאתם פועלים על פי עקרונות העיצוב המקצועיים.