בחירת ריצוף לבית ממבחר קטלוג 2016

אחת המשימות המורכבות יותר בעיצוב הבית היא – בחירת ריצוף לבית, שהרי לריצוף יש משמעות רבה על נראות החלל והוא זה שנותן את הטון והאווירה בחלל הבית. בשל הדומיננטיות הרבה של הריצוף החלל, יש לבצע בחירה נכונה, כזאת שתשרת את המטרה ותקנה לכם את המראה שתמיד חלמתם. עולם הריצוף החדשני, מכיל בתוכו מבחר רב של דגמים, החל מדגמים חלקים וקלאסים ועד ארחים מקושקשים ובצבעים שמקנים לחלל מראה צבעוני מיוחד. אך בשל היות הריצוף כל כך בולט בחלל, חשוב לדעת לשלבו בצורה נכונה עם יתר האלמנטים בחלל, כך שהוא לא יראה צבעוני מידי, אך גם שלא יצור מצב שהו לא יבלוט בחלל ולא יהיה לו משמעות.

מגוון רב של טקסטורות בקטלוג ריצוף לבית 2016

ככל שהשנים מתקדמות, כך גם זירת העיצוב הולכת ומתרחבת ולמגרש המשחקים נכנסים שחקנים חדשים בדמות אריחים יפיפיים וחדשניים שאי אפשר להגיד להם לא! כמובן שבסופו של דבר עליכם לבחור אריח מסוים, או אפילו שילוב של כמה אריחים ויצירת מראה מעניין, אך השאלה הנשאלת היא מה לבחור? לכן, כיום בעלי בתים רבים נעזרים במעצבי פנים ואדריכלים שיוכלו לעשות להם סדר בדברים ולסייע להם לבחור את האריחים המתאימים ביותר לאופי החלל בביתם ובכלל לסגנון עיצוב שהם רוצים. למעשה, בעלי מקצוע אלו יוכלו למקד אתכם בסגנון מסוים ולצמצם לכם את האופציות, כך שנותר לכם לבחור את הגוון הרצוי ואת גודל האריחים המתאימים לעיצוב הרצוי.

ריצוף לבית מעוצב

אל תפשרו על איכות האריחים

ברוב המקרים אנשים מגיעים לחנויות המציעות ריצוף לבית ומעט מסתנוורים מהעיצובים המרשימים, עד כדי שהם שוכחים לבדוק את איכות האריחים והאם הם מתאימים לאופי המשפחתי שלהם, שהרי אם מדובר במשפחה עם ילדים קטנים יש לבחור באריחים מחוספסים מעט כדי למנוע החלקה וגם כמובן לוודא כי מדובר באריחים איכותיים שיחזיקו לכם למשך שנים רבות. מה שחשוב גם בנושא ריצוף הבית, הוא – לבחור בעלי מקצוע איכותיים ביותר לצורך בניית הריצוף וכמובן שימוש בחומרי איטום איכותיים ביותר על מנת שתוכלו ליהנות מהריצוף לאורך שנים רבות.

שירותים נוספים: מבצעי קרמיקה שונים, מגוון קרמיקות לרצפה