איזה חיפוי מתאים למטבח לבן

מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות לכותרות ויש לו ביקוש הולך וגובר בקרב מי שבונה בית חדש או שמשפץ את המטבח הקיים. מטבח לבן משדר יוקרה ופאר ויש לו יופי מיוחד שלא ניתן למצוא במטבחים המשלבים גם צבעים שונים. כאשר מגיע השלב של בחירת החיפוי למטבח הלבן – אנשים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים וחושבים שוב האם כדאי לשלב בכל זאת נגיעה של צבע בתוך הלבן הצחור הזה – אך בסופו של דבר מבינים שמה שהכי מתאים הוא חיפוי קרמיקה למטבח לבן שמשתלב עם הצבע של המטבח.

olleto_terrazzo_page24_image22-1230x615

חיפוי הקרמיקה למטבח הלבן לא חייב להיות לבן אף הוא אך לבטח חייב להשתלב עם האלמנטים העיצוביים שכבר מופיעים ומותקנים במטבח הלבן – משטח השיש, הכיור, הארונות ואפילו פריטים שעל פניו לא מקבלים תשומת לב מיוחדת – ברז, ידיות הארונות או הצבע של מכשירי החשמל. חיפוי קרמיקה למטבח לבן יכול להיות מתאים גם אם יופיע עליו דגם או ציור קטן אשר ייתן אפקט מיוחד למטבח כולו אך עדיין ישאיר את רובו הגדול של המטבח בצבע לבן צחור כשלג.

איך לבחור חיפוי קרמיקה למטבח לבן?

בנושא זה חשוב מאד וכדאי להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום של עיצוב פנים או עיצוב מטבחים על מנת לקבל את הדעה המקצועית בנוגע להתאמת חיפוי הקרמיקה המושלם למטבח הלבן. למרות שלבן הוא צבע שמתאים לכל צבע או דוגמא – כאשר מדובר במטבח לבן צריך למצוא את האיזון הנכון בין תוספת כלשהי לבין הצבע הלבן השולט ועל מנת למצוא את האיזון העדין הזה כדאי לקבל ייעוץ מקצועי.

f82c0435e700c27e1cfa4c591b012961-1230x615

כאשר מוצאים חיפוי קרמיקה למטבח לבן המטבח יקבל את האפקט הרצוי ופתאום יגלה בעל הדירה שהמטבח נראה בדיוק כפי שהוא רוצה ומצפה. כל אלמנט יהיה מונח במקומו ואפשר יהיה להבחין שהושקעה מחשבה רבה בבחירת החיפוי שישתלב עם הצבע הלבן.

חברת פולינוי תספק לכם את המענה המקצועי ביותר בכל השלבים החל מבחירת החומרים ועד העיצוב הסופי.
מוזמנים ליצור איתנו קשר!